Muse | Karaoke Microphone | M-508 KA
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Muud funktsioonid | Bluetooth version: V6.0 Output power: 5W Stream music from another Built-in rechargeable Lithium-ion battery |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 617 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Karaoke Microphone |
| Producer product name | M-508 KA |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




